Kalite

Kalite Güvence Sistemi Güncesi


Güvencemiz


1. Başvurular online olarak projepazari.omu.edu.tr internet adresinden yapılacaktır.
2. Yarışmaya katılmak isteyenler proje önerilerini en geç 26 Ekim 2015 Pazartesi günü saat 17:00’a kadar kadar projepazari.omu.edu.tr adresinden online başvurularını yapmış olmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.
3. Poster: Kabul edilen projelerin posterleri (boy 80cm x en 110 cm ebatlarında) bastırılıp, etkinlik günü öncesinde fuaye alanına yerleştirilecektir. Poster sunumu PDF formatında, 1 sayfayı ve 10 MB’ı aşmayacak şekilde dikey olarak hazırlanmalıdır.
4. Katılım Masrafları: Ön Değerlendirmede başarı gösteren her bir proje önerisi için bir kişinin katılım masrafları (ulaşım ve konaklama) tarafımızca karşılanacaktır. Proje paydaşı (ortak) kurumların katılımcı masrafları kendi kurumları tarafından karşılanması beklenmektedir. Grup katılımlarında, bir proje için sadece bir kişinin katılım masrafları tarafımızca karşılanır. Sanayici ve profesyonel olarak çalışan firma çalışanları ulaşım ve konaklama masraflarını kendileri karşılar. Ulaşım masraflarında; uçak, tren, otobüs, gemi ile yapılan şehirlerarası ve uluslararası ekonomi sınıfı giderler kapsam dahilinde, taksi bedelleri ödeme kapsamı dışındadır.
5.Proje başvurusunda belirtilen bütün bilgilerin doğruluğunun sorumluluğu ve bu bilgiler nedeniyle doğabilecek her türlü yasal sorumluluk başvuru sahibine aittir.
6. Proje önerilerinde sayı sınırı yoktur.
7. Katılımcılara etkinlik sonunda “Katılım Belgesi” verilecektir.